ANTEC CX700 RGB Mid-Tower okno črno gaming ohišje
| Šifra (ID): | 106721 |
| Šifra proizvajalca: | 0-761345-10120-2 |
| Proizvajalec: | ANTEC |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX |
| Višina hladilnika (mm) | 160 |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
ANTEC CX700 RGB Mid-Tower okno črno gaming ohišje je ohišje atraktivnega videza, ki izgleda dobro v vsakem okolju. Pri izdelavi je upoštevan vsak detajl, kar se odraža v vseh aspektih gradnje sistema. Notranjost se ponaša z veliko prostora in obenem omogoča vgradnjo različnih hladilnih sistemov. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-10120-2 |
| EAN koda | 761345101202 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | ITX, Micro-ATX, ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 2 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 1x USB 3.0 1x Type-C 3.2 Gen 2 Slušalke/Mikrofon Combo Jack gum za LED nadzor |
| Napajalnik: | brez |
| Ventilator: | zgoraj: 3x 120 / 2x 140 mm (niso vgrajeni) ob strani: 2x 120 mm ARGB PWM (2x vgrajen) pokrov napajalnika: 3x 120 mm (niso priloženi) zadaj: 1x 120 mm ARGB PWM (1x vgrajen) |
| Največja kompatibilnost: | največja dolžina grafične kartice: 410 mm, 270 mm če je vgrajeno vodno hlajenje ob strani največja višina procesorskega hladilnika: 160 mm največja dolžina napajalnika: 210 mm (s HDD kletko, s kabli), 270 mm (brez kletke, brez kablov) |
| Radiatorji vodnega hlajenja: | Zgoraj: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm Ob strani: 120 / 240 mm |
| Dimenzije v mm: | 436 x 210 x 486mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 6,90 kg |













