ANTEC PERFORMANCE 1 FT Full-tower E-ATX okno črno ohišje
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, eATX |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje ANTEC PERFORMANCE 1 FT Full-tower E-ATX okno črno ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izdelan je iz kakovostnih materialov ter izpopolnjen do potankosti. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter celovito robustnost. Notranjost se ponaša z veliko prostora in obenem omogoča vgradnjo različnih hladilnih sistemov.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-10088-5 |
| EAN koda | 761345100885 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Full tower |
| Podpora za matične plošče: | ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2/2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 3 |
| Število razširitvenih mest: | 8 |
| Priključki: | 2x USB 3.0 1x USB Type-C 10Gbps vhod za slušalke/mikrofon |
| Ventilator: | Spredaj: 3x 120 / 3x 140 mm Zgoraj: 3x 120 / 3x 140 mm Zadaj: 1x 120 mm Priloženo: 3x 140 mm PWM spredaj, 1x 120 mm PWM zadaj |
| Največja kompatibilnost: | Vodno hlajenje Največja doložina grafične kartice: 400mm |
| Dimenzije v mm: | 230 x 522 x 522 mm |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 12,55 kg |











