ASUS ExpertBook B3 14" (35,56cm) WUXGA Core Ultra 7 155H 32GB 1TB 4G Win11 Pro prenosni računalnik B3404CMA-4G-WB75D0X
| Šifra (ID): | 106401 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX0711-M01E70 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B3 14" (35,56cm) WUXGA Core Ultra 7 155H 32GB 1TB 4G Win11 Pro prenosni računalnik B3404CMA-4G-WB75D0X blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo zaslona v velikosti 35,6 cm (14,0"), in ločljivostjo točk v kombinaciji z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0711-M01E70 |
| EAN koda | 4711387790823 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" (35,56cm) 2560 x 1600 16:10, 120 Hz, 500Nits, anti glare |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 155H 1,4 GHz (24M Cache, do 4,8 GHz, 16 jeder); Intel AI Boost NPU, Intel vPro Essentials z Intel |
| Pomnilnik: | 32 GB DDR5, 2x 16GB (2x DDR5 SO-DIMM reže, brez proste) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Arc |
| Mrežna kartica | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Wireless, 4G LTE podpora |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, skladno z USB4, podpira zaslon in power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica | osvetljena chiclet slovenska, odporna proti politju |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 1080p FHD z IR funkcijo za podporo Windows Hello, varnostna zaslonka |
| Baterija | 63 Whrs 3S1P, 3 celična Li-ion |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | črna (Star Black) |
| Dimenzije: | 31,37 x 22,68 x 1,99 cm |
| Masa (neto): | 1,45 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |












