ASUS ExpertBook B3 14" (35,56cm) WUXGA Ultra 5 125U 16GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik B3404CMA-WB53D1X
| Šifra (ID): | 106528 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX0711-M023E0 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 24.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B3 14" (35,56cm) WUXGA Ultra 5 125U 16GB 1TB Windows 11 Pro prenosni računalnik B3404CMA-WB53D1X podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 35,6 cm (14,0"), in ločljivostjo pikslov skupaj z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0711-M023E0 |
| EAN koda | 4711387909126 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" WUXGA (1920 x 1200) 16:10 IPS neodsevni, 300nits |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 125U 1,3GHz (12M Cache, do 4,3GHz, 12 jeder), Intel AI Boost NPU |
| Pomnilnik: | 16 GB DDR5 (1x16GB) (2x DDR5 SO-DIMM reže, 1 prosta) |
| Kapaciteta diska: | 1 TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel Graphics |
| Mrežna kartica | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.2 |
| Čitalec kartic | da |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpira sliko zaslon in napajanje 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica | slovenska |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko, IR za Windows Hello podporo |
| Baterija | 50 WHrs, 3S1P, 3-celična |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 313,7 x 226,8 x 19,9 mm |
| Masa (neto): | 1,52 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Vsebina paketa: | 65W USB-C univerzalni napajalnik |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |











