ASUS ExpertBook B5 16" (40,64cm) WQXGA Core i7-1355U 32GB 1TB GeForce RTX2050 Windows 11 Pro prenosni računalnik B5604CVF-WB75D0X + darilo: ASUS dock
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Gaming |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Da |
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B5 16" (40,64cm) WQXGA Core i7-1355U 32GB 1TB GeForce RTX2050 Windows 11 Pro prenosni računalnik B5604CVF-WB75D0X + darilo: ASUS dock blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Gaming ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo monitorja 40,6 cm (16,0"), in resolucijo 1920 X 1080 pikslov skupaj z grafiko, ki je NVIDIA GeForce.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen Intel i7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 32GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosni računalnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0721-M00EJ0 |
| EAN koda | 4711387909188 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 16" (40,64cm) 2560 x 1600 16:10 IPS, 120Hz, anti glare 500nits |
| Procesor: | Intel Core i7-1355U 1,7GHz (12M Cache, do 5GHz,10 jeder, 12 niti) |
| Pomnilnik: | 32GB DDR5 SO-DIMM (2 reži, ena prosta) |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | NVIDIA RTX 2050 4GB GDDR6 |
| Mrežna kartica | Gigabit Ethernet |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, skladen z USB4, podpira zaslon / power delivery 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet čitalec pametnih kartic |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Dolby Atmos |
| Spletna kamera | 1080p FHD kamera z varnostno zaslonko |
| Baterija | 63 WHrs, 3S1P, 3 celična |
| Material: | Material LCD pokrova: aluminij Material zgornjega dela: magnezij-aluminij Material spodnjega dela: aluminij |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: (SxVxG) | 358 x 254,3 x 18,9 - 22,9 mm |
| Masa (neto): | 1,84 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Razširitvene reže: | brez |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop Kensington Nano reža TPM 2.0 |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold, Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| Vsebina paketa: | napajalnik 90W Type-C, univerzalni |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 90W |
| max_moc_polnilca_w | 90W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Velikost zaslona: | 40,6 cm (16,0'') |
| Tip procesorja: | Intel Core i7 |
| Pomnilnik: | 32GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |










