ASUS ExpertBook B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA Core 5 120U 16GB 1TB 0,99kg Win11 Pro prenosni računalnik B9403CVAR-WB53D0X + ovitek in LAN adapter
| Šifra (ID): | 106407 |
| Šifra proizvajalca: | 90NX05W1-M01H20 |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosniki ASUS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA Core 5 120U 16GB 1TB 0,99kg Win11 Pro prenosni računalnik B9403CVAR-WB53D0X + ovitek in LAN adapter blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v velikosti 35,6 cm (14,0"), in resolucijo točk v kombinaciji z grafiko, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX05W1-M01H20 |
| EAN koda | 4711387684405 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14.0", OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, 90Hz, Glossy display, 400nits, HDR True Black 600, Pantone Validated |
| Procesor: | Intel Core 5 120U 1,4 GHz (12MB Cache, do 5,0 GHz, 10 jeder) |
| Pomnilnik: | 16GB LPDDR5X na plošči, ni nadgradljiv |
| Kapaciteta diska: | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel Graphics |
| Mrežna kartica | brez LAN, priložen Micro HDMI na RJ45 gigabit ethernet adapter |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Mrežna kartica |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, skladen z USB4, podpira zaslon / power delivery 1x micro HDMI (RJ45 lan) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Tipkovnica | osvetljena slovenska Chiclet tipkovnica, podpira NumberPad |
| Zvočniki | Dolby Atmos, Smart Amp tehnologija |
| Spletna kamera | 1080p FHD IR, z varnostno zaslonko, Windows Hello podpora |
| Baterija | 63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| Material: | Material LCD pokrova: Magnezij-aluminij zlitina Material zgornjega dela: Magnezij-aluminij zlitina Material spodnjega dela: Magnezij-aluminij zlitina |
| Barva: | črna |
| Dimenzije: | 31,10 x 21,50 x 1,57 ~ 1,69 cm |
| Masa (neto): | 0,99 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v gumbu za vklop ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next business day On-Site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, REACH, RoHS |
| Vsebina paketa: | ovitek, Micro HDMI na RJ45 gigabit adapter 65W napajalnik Type-C |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |




