ASUS ExpertBook B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA+ Core 7 150U 32GB 2TB 0,99kg Windows 11 Pro prenosni računalnik + ovitek in LAN adapter (B9403CVAR-WB75E0X)
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 2TB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook B9 OLED 14" (35,56cm) WQXGA+ Core 7 150U 32GB 2TB 0,99kg Windows 11 Pro prenosni računalnik + ovitek in LAN adapter (B9403CVAR-WB75E0X) podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo monitorja 35,6 cm (14,0"), in resolucijo pikslov skupaj z grafično kartico, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 2TB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX05W1-M01H30 |
| EAN koda | 4711387641613 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14.0", OLED, WQXGA+ (2880 x 1800) 16:10, Glossy display, 90Hz, 400nits, HDR True Black 600, DCI-P3: 100%, Pantone Validated |
| Procesor: | Intel vPro Essentials z Intel Core 7 150U 1,8 GHz (12M Cache, do 5,4 GHz, 10 jeder) |
| Pomnilnik: | 32GB LPDDR5X, na plošči, ni nadgradljiv |
| Kapaciteta diska: | 2TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 Performance SSD |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Mrežna kartica | LAN RJ45 samo preko priloženega adapterja |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.3 Mrežna kartica, vPro |
| Priključki: | 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A 2x Thunderbolt 4, USB4, podpira zaslon in napajanje, 1x micro HDMI (RJ45 Lan) 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Tipkovnica | Osvetljena Chiclet tipkovnica, 1,5 mm hod tipk, odporna proti razlitju, podpora za številčno tipkovnico, slovenska |
| Zvočniki | Dolby Atmos, Smart Amp tehnologija |
| Spletna kamera | 1080p FHD IR, z varnostno zaslonko, Windows Hello podpora |
| Baterija | 63 WHrs Li-ion, 3 celična |
| Material: | Material LCD pokrova: Mg-Li Material zgornjega dela: Mg-Li Material spodnjega dela: Mg-Li ojačano ohišje, US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Barva: | črna (Star Black) |
| Dimenzije: (SxVxG) | 311 x 215 x 15,7 - 16,9 mm |
| Masa (neto): | 0,99 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov NFC US MIL-STD 810H military-grade standard |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo možnost podaljšanja na 5 let kadarkoli v času garancije |
| Certifikati: | EPEAT Gold with Climate+, Energy star 8.0, FSC Mix, REACH, RoHS |
| Vsebina paketa: | micro HDMI na RJ45 gigabit ethernet adapter, ovitek za prenosnik, 65W Type-C univerzalni napajalnik |
| Serija: | ExpertBook |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65W |
| max_moc_polnilca_w | 65W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Velikost zaslona: | 35,6 cm (14,0") |
| Tip procesorja: | Intel Core 7 |
| Pomnilnik: | 32GB |
| SSD: | 2TB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro |














