ASUS ExpertBook P1 15,6" (39,62cm) FHD Core i7-13620H 16GB 1TB prenosni računalnik (P1503CVA-WB73D1)
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ExpertBook P1 15,6" (39,62cm) FHD Core i7-13620H 16GB 1TB prenosni računalnik (P1503CVA-WB73D1) podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 39,6 cm (15,6"), in resolucijo 1920 X 1080 točk v kombinaciji z grafično kartico, ki je Integrirana.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen Intel i7 procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
prenosnik ASUS ima vgrajen trdi disk kapacitete 1000GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | ASUS |
| Proizvajalčeva koda | 90NX0881-M00YU0 |
| EAN koda | 4711387855461 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 15,6", FHD (1920 x 1080) 16:9, LED, Anti-glare, 300nits |
| Procesor: | Intel Core i7-13620H 2.4 GHz (24MB Cache, do 4.9 GHz, 10 jeder, 16 niti) |
| Pomnilnik: | 16GB DDR5 SO-DIMM (1 reža prosta) |
| trdi_disk | 1TB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| opticna_enota | brez |
| Grafična kartica: | integrirana Intel UHD |
| Mrežna kartica | gigabit |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth 5.4 Wireless |
| Priključki: | 2x USB 3.2 Gen 1 Tip-A 2x USB 3.2 Gen 2 Tip-C podpira zaslon / napajanje 1x HDMI 1.4, do 3840x2160p/30Hz 1x 3.5mm Combo Audio Jack 1x RJ45 Gigabit Ethernet |
| Tipkovnica | slovenska, Chiclet, odporna proti politju |
| Zvočniki | Audio by Dirac |
| Spletna kamera | 720p FHD kamera z varnostno zaslonko, IR za podporo za Windows Hello |
| Baterija | 50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion |
| material | Material LCD pokrova: plastika Material zgornjega dela: plastika Material spodnjega dela: plastika |
| Barva: | Misty Grey |
| Dimenzije: (SxVxG) | 35,95 x 23,22 x 1,99 ~ 1,99 cm |
| Masa (neto): | 1,65 kg |
| Operacijski sistem: | brez |
| Razširitvene reže: | 2x DDR5 SO-DIMM (1 zasedena, 1 prosta) 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 (zasedena) 1x M.2 2230 PCIe 4.0x4 (prosta reža) |
| Dodatno: | čitalec prstnih odtisov v touchpadu |
| Garancija | 36 mesecev Next Business Day On site, tudi na baterijo |
| Certifikati: | Energy star 8.0, FSC Recycled, RoHS, REACH |
| not_serija | ExpertBook |
| ima_polnilec | Da |
| min_moc_polnilca_w | 55 |
| max_moc_polnilca_w | 90 |
| podpira_USB_PD | Da |
| Velikost zaslona: | 39,6 cm (15,6'') |
| tip_procesorja | Intel Core i7 |
| pomnilnik_filter | 16GB |
| SSD: | 1TB |
| Grafična kartica: | integrirana Intel UHD |
| Operacijski sistem: | Brez |














