ASUS FA607NUG-RL116W R7 7445HS/16/512
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS FA607NUG-RL116W R7 7445HS/16/512 podjetja ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v velikosti 40,6 cm (16,0"), in ločljivostjo 1920 X 1200 pik v povezavi z grafiko, ki je NVIDIA GeForce.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosnik ponuja prostor na disku v velikosti kar . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | ASUS TUF Gaming A16 FA607NUG-RL116W - 16" - AMD Ryzen 7 - 7445HS - 16 GB RAM - 512 GB SSD |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Win 11 Home |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7445HS / 3.2 GHz, do 4.7 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 144 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4050 / AMD Radeon 740M |
| Video pomnilnik | 6 GB pomnilnika GDDR6 SDRAM |
| Gaming | Da |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Baterija | 4-celična |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM (Firmware Trusted Platform Module) |
| Barva | Mecha siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,4 cm x 25,1 cm x 2,67 cm |
| Teža | 2,2 kg |
| Indeks popravila | 9,9 (od 10) |







