ASUS VB S M5606WA-MX016W AI 9 HX 370 16i
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS VB S M5606WA-MX016W AI 9 HX 370 16i blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo ekrana 40,6 cm (16,0"), in resolucijo pikslov skupaj z grafiko, ki je .
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 32GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosni računalnik ponuja prostor na disku v velikosti kar . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | ASUS Vivobook S 16 OLED M5606WA-MX016W - 16" - AMD Ryzen AI 9 - HX 370 - 32 GB RAM - 1 TB SSD |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - 180-stopinjski tečaj |
| Operacijski sistem | Win 11 Home |
| Procesor | AMD Ryzen AI 9 HX 370 / 2 GHz, do 5.1 GHz |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - do 50 TOPS |
| Delovni spomin | 32 GB LPDDR5X |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" OLED 3200 x 2000 / 3.2K @ 120 Hz |
| Grafika | AMD Radeon 890M |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 4-celična |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM (Firmware Trusted Platform Module) s programom Microsoft Pluton |
| Barva | Nevtralna črna, črna (tipkovnica) |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,36 cm x 24,69 cm x 1,59 cm |
| Teža | 1,5 kg |







