ASUS VS M3607HA-RP040W R7 8845HS/16/1
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS VS M3607HA-RP040W R7 8845HS/16/1 blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo zaslona v dimenziji 40,6 cm (16,0"), in resolucijo 1920 X 1200 pikslov skupaj z grafiko, ki je .
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | ASUS Vivobook S 16 M3607HA-RP040W - 16" - AMD Ryzen 7 - 260 - 16 GB RAM-a - 1 TB SSD |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Win 11 Home |
| Procesor | AMD Ryzen 7 260 / 3.8 GHz, do 5.1 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR5 (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 144 Hz |
| Grafika | AMD Radeon 780M |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 4-celična |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM (Firmware Trusted Platform Module) |
| Barva | Mat siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,7 cm x 25,06 cm x 1,87 cm |
| Teža | 1,8 kg |







