ASUS ZB Duo UX8406CA-PZ005W U9 285H 14i
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Ultrabook |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 2880 X 1800 |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 32GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: ASUS ZB Duo UX8406CA-PZ005W U9 285H 14i blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Ultrabook ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo zaslona v dimenziji 35,6 cm (14,0"), in resolucijo 2880 X 1800 pikslov skupaj z grafiko, ki je .
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
prenosni računalnik ASUS ima vgrajen trdi disk kapacitete . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | ASUS ZenBook Duo UX8406CA-PZ005W - 14" - Intel Core Ultra 9 - 285H - Evo - 32 GB RAM-a - 2 TB SSD |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - s priklopno tipkovnico |
| Operacijski sistem | Win 11 Home |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 (serija 2) - 285 h / 2,9 GHz, do 5,4 GHz / 24 MB predpomnilnika |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - do 13 TOPS |
| Delovni spomin | 32 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 2 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 14" OLED zaslon na dotik 2880 x 1800 / 3K @ 120 Hz |
| Grafika | Intel Arc Graphics 140T - do 77 TOPS |
| Vhodna naprava | Snemljiva tipkovnica, pisalo |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Baterija | 4-celična |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM (Firmware Trusted Platform Module) |
| Barva | Črna (tipkovnica), črnilna siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,35 cm x 21,79 cm x 1,99 cm |
| Teža | 1,65 kg |
| Okoljski standardi | EPEAT Gold, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Indeks popravila | 9,4 (od 10) |















