BENQ MA270U 68,58cm (27") 4K IPS HDMI/USB-C za MacBook zvočniki siv monitor
| Šifra (ID): | 108634 |
| Šifra proizvajalca: | 9H.LMWLB.QBE |
| Proizvajalec: | BENQ |
| Kategorija: | Računalniki |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 9H.LMWLB.QBE |
| EAN koda | 4718755094538 |
| Proizvajalec | BENQ |
| Ločljivost: | 3840x2160 |
| Diagonala zaslona: | 68.58 cm (27") |
| Tip matrike: | IPS |
| Kontrast: | 1200:1 |
| Svetilnost: | 400 nits |
| Vidni kot: | 178°/178° |
| Odzivni čas: | 5 ms |
| Frekvenca: | 60Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2 x HDMI 2.0, USB-C, 2 x USB 3.2, slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | 2 x 3W |
| Prilagodljivost | 115 mm po višini, nagib -5˚ - 20˚, zasuk 15˚/15˚, pivot |
| Poraba energije: | običajno 40W, največ do 220W |
| Energijski razred: | F |
| EPREL Št.: | 1961937 |
| Napajalnik: | notranji |
| Dodatno: | VESA 100x100 mm neodsevni premaz (Nano Matte) Flicker-free Technology Low Blue Light ePaper HDR10, VESA DisplayHDR 400 1,07 milijarde barv |
| Barva: | siva |
| Masa (neto): | 8,2 kg (5,14 kg brez podstavka) |
| Dimenzije: | 560,1-445,1 x 613,8 x 220,2 |
| Vsebina paketa: | HDMI 2.0 kabel, USB C kabel |
| Garancija | 24 mesecev |











