CANON PIXMA TS5350i black 13ppm MFP ink
Tehnične podrobnosti
Opis izdelka
Tiskalnik CANON - za večino računalniških navdušencev najbolj zanseljiv tiskalnik.
CANON tiskalnik ali CANON printer model: CANON PIXMA TS5350i black 13ppm MFP ink je vsestranska naprava, ki zagotavlja kvalitetno tiskanje. CANON tiskalnik Omogoča tisk pri resoluciji , največji format je velikosti .. Med najbolj prodajne sodijo laserski tiskalnik in inkjet tiskalnik oziroma brizgalni tiskalnik. CANON tiskalnik ponuja združitev z vso vašo obstoječo opremo. Med najbolj popularne sodi serija CANON PIXMA.
Nekaj najbolj prodajnih modelov: Canon pixma TS5150, Canon pixma TS3355, Canon pixma G3411, Canon pixma MG5750.
Vsak tiskalnik CANON ima omejeno garancijo, v kolikor bi jo želeli podaljšati nam pred nakupom obvezno pišite.
Podroben opis
| Opis izdelka | Canon PIXMA TS5350i - večnamenski tiskalnik - barvni |
| Vrsta naprave | Večnamenski tiskalnik |
| Tehnologija tiskanja | Brizgalni tiskalnik (barvni) |
| Tehnologija inkjet | Canon FINE (Full-litography inkjet Nozzle Engineering) - 4-palčni |
| Največja hitrost tiskanja | Do 13 s/min (mono) / do 6,8 s/min (barva) |
| Največja ločljivost tiskanja | 4800 x 1200 dpi (barva) |
| Skeniranje | 1200 x 2400 dpi |
| Prikaz | 1.44" |
| Izvirna velikost | A4 (210 x 297 mm), Pravni (216 x 356 mm) (maks.) |
| Izvirna vrsta | Listov |
| Velikost medija | 55 x 89 mm (min) - 215,9 x 676 mm (max) |
| Vrsta medija | Navaden papir, papir visoke ločljivosti, fotopapir pro platinum, sijajni papir, bleščeči papir, polsijajni papir, mat papir, kuverte, večlepljivi fotopapir, magnetni fotopapir, naličalni transferji |
| Standardna kapaciteta vhodnega predala | 200 listov |
| Avtomatsko obojestransko tiskanje | Da (tiskanje) |
| Možnosti povezave | Da |
| Vmesnik | USB 2.0, Wi-Fi(n) |
| AirPrint omogočen | Da |
| Funkcije pisarniške naprave | PIXMA Cloud Link, način dostopne točke |
| Moč | AC 100-240 V (50/60Hz) |
| Dimenzije (WxDxH) | 40,3 cm x 31,5 cm x 14,8 cm |
| Teža | 6,3 kg |
| Barva ograjenega ohišja | Črn |
| Garancija proizvajalca | 2-letna garancija |















