CYBERPOWER VP1600EILCD-IEC 1600VA 960W USB-LCD brezprekinitveno napajanje
| Šifra (ID): | 108525 |
| Šifra proizvajalca: | VP1600EILCD |
| Proizvajalec: | CYBERPOWER |
| Kategorija: | UPS |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 24.04.2026
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | VP1600EILCD |
| EAN koda | 4712856274929 |
| Tip: | Line-interactive UPS |
| Proizvajalec | CYBERPOWER |
| Izhodna moč (VA): | 1600 VA |
| Izhodna moč W | 960 W |
| Izhodna napetost | 230 ± 10% |
| Izhodni priključki | 8x IEC C13 |
| Vhodna napetost | 167 ~ 295 VAC |
| Vhodna frekvenca | 50 ± 5; 60 ± 5 Hz |
| Priključek: | 1x IEC C14 |
| Tip baterije | Zapečatena svinčena kislina |
| Tipična avtonomija pri 50% obremenitvi | 11 min pri 480 W |
| Tipična avtonomija pri 100% obremenitvi | 2 min pri 960 W |
| Vrsta vgradnje: | Samostoječi - tower |
| Teža | 10,42 kg |
| Garancija | 24 mesecev |
| Vhodna moč: | Nominalna vhodna napetost (VAC) 230 ± 10% |
| Vhodni tok: | 6.96 A |
| Temperaturno območje: | temperatura med delovanjem: 0 °C ~ 40 °C; temperatura shranjevanja: -20°C ~ 50 °C; |
| Vlažnost: | 0 ~ 90% |





