DELL PR3680 i7-14700 16GB 512GB W11P 3Y
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik DELL, model: DELL PR3680 i7-14700 16GB 512GB W11P 3Y blagovne znamke DELL, spada v kategorijo: DELL prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v dimenziji , in resolucijo pik v povezavi z grafiko, ki je .
DELL prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani HP prenosni računalnik ima vgrajen Intel i7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalniki DELL, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi DELL prenosnik namestite tudi anti virusni program in s tem poskrbite za svojo digitalno varnost!
DELL prenosnik ima vgrajen trdi disk kapacitete 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak DELL prenosnik ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Dell Precision 3680 - zmogljiv stolp Core i7 i7-14700 2.1 GHz - 16 GB - SSD 512 GB |
| Vrsta | Delovna postaja - zmogljiv stolp |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore |
| Procesor | 1 x Intel Core i7 (14. generacije) i7-14700 / 2,1 GHz (do 5,4 GHz, (20-jedrni) |
| Pomnilnik predpomnilnika | 33 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 33 MB |
| RAM | 16 GB (nameščen) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Krmilnik za shranjevanje | SATAN |
| Trdi disk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optično shranjevanje | Brez optičnega pogona |
| Bralnik kartic | Da |
| Grafični krmilnik | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Mreža | 1GbE |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Sistem za operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Vključena programska oprema | Microsoft Office (preskusna različica), McAfee Business Protection (1 leto) |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 17,3 cm x 42,02 cm x 37,29 cm |
| Teža | 7,58 kg |
| Ogljični odtis | 406 kg emisij ogljika |















