DELL Pro 14 Plus PB14250 U5 236V 16GB
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik DELL, model: DELL Pro 14 Plus PB14250 U5 236V 16GB blagovne znamke DELL, spada v kategorijo: Poslovni DELL prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo monitorja 35,6 cm (14,0"), in ločljivostjo 1920 X 1200 točk v kombinaciji z grafiko, ki je .
DELL prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani HP prenosni računalnik ima vgrajen procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalniki DELL, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi DELL prenosnik namestite tudi anti virusni program in s tem poskrbite za svojo digitalno varnost!
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak DELL prenosnik ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Dell Pro 14 Plus PB14250 - Copilot+ PC - 14" - Intel Core Ultra 5 - 236V - vPro Enterprise - 16 GB RAM - 512 GB SSD |
| Vrsta izdelka | Zvezek - Copilot+ PC |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro |
| Platformna tehnologija | Intel vPro Enterprise |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 (serija 2) – 236 V / 2,1 GHz, do 4,7 GHz / 8 MB predpomnilnika |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - do 40 TOPS |
| Delovni spomin | 16 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - NVMe, TLC |
| Prikaz | 14" 1920 x 1200 / Full HD Plus @ 60 Hz - 162 ppi |
| Grafika | Intel Arc Graphics 130V - do 53 TOPS |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | Bluetooth, NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Baterija | 3-celična |
| Varnost | Diskretni varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0, bralnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic, brezstični čitalnik pametnih kartic |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,35 cm x 22,4 cm x 2,12 cm |
| Teža | 1,53 kg |
| Okoljski standardi | EPEAT Gold, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 108 kg emisij ogljika |
| Storitve v paketu | 3 leta osnovnega servisa na kraju samem po diagnozi na daljavo s podporo samo za strojno opremo |

