DELL V3530 i5-1335U 16GB 512GB W11P 3YPS
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik DELL, model: DELL V3530 i5-1335U 16GB 512GB W11P 3YPS blagovne znamke DELL, spada v kategorijo: Poslovni DELL prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 39,6 cm (15,6"), in resolucijo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafično kartico, ki je Integrirana.
DELL prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani HP prenosni računalnik ima vgrajen Intel i5 procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 16GB.
Prenosni računalniki DELL, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi DELL prenosnik namestite tudi anti virusni program in s tem poskrbite za svojo digitalno varnost!
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak DELL prenosnik ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Dell Vostro 15 3530 - 15.6" - Intel Core i5 - 1335U - 16 GB RAM-a - 512 GB SSD |
| Vrsta izdelka | Zvezek |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - večjezični uporabniški vmesnik (MUI) |
| Procesor | Intel Core i5 (13. generacija) - 1335U / 1, 3 GHz, do predpomnilnika 4, 6 GHz / 12 MB |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Prostor trdega diska | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 15,6" 1920 x 1080 / Full HD @ 120 Hz - 141 ppi |
| Grafika | Grafika Intel Iris Xe |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac, gigabitni ethernet |
| Baterija | 4-celičnih |
| Funkcije | Pospeška |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0 |
| Barva | Saj, saj, |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,85 cm x 23.556 cm x 1,9 cm |
| Teža | 1,66 kg |
| Ogljični odtis | 296 kg emisij ogljika (EU) |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore |















