HP 255 G10 R7 7730U 15.6i 16/1TB SSD
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Operacijski sistem | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik HP, model: HP 255 G10 R7 7730U 15.6i 16/1TB SSD blagovne znamke HP, spada v kategorijo: Osebni HP prenosniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v velikosti 39,6 cm (15,6"), in resolucijo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafično kartico, ki je .
HP laptop za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosnik HP ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalniki HP, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi prenosnik HP namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam HP laptop ponuja prostor na disku v velikosti kar . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi prenosni računalniki HP imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Prenosni računalnik HP 255 G10 - 15.6" - AMD Ryzen 7 - 7730U - 16 GB RAM-a - 1 TB SSD - bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | FreeDOS 3.0 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7730U / 2 GHz, do predpomnilnika 4, 5 GHz / 16 MB |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Grafika | AMD Radeon grafika |
| Tipkovnica | bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Baterija | 3-celična |
| Barva | Turbo srebro |
| Dimenzije (WxDxH) | 36 cm x 23,6 cm x 1,86 cm |
| Teža | 1,52 kg |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Adriatic regija |
| Prodajni program proizvajalca | HP Smart Buy |
| Okoljski standardi | Kvalificirani za oznako ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 160 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - Rezervni deli in delo - 1 leto |

