HP 255R G10 R7 7735U 15.6i 16/512GB
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik HP, model: HP 255R G10 R7 7735U 15.6i 16/512GB blagovne znamke HP, spada v kategorijo: Osebni HP prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 39,6 cm (15,6"), in resolucijo 1920 X 1080 pikslov skupaj z grafično kartico, ki je Integrirana.
HP laptop za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosnik HP ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalniki HP, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi prenosnik HP namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za svojo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi prenosni računalniki HP imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Prenosni računalnik HP 255R G10 - 15.6" - AMD Ryzen 7 - 7735U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | FreeDOS 3.0 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7735U / 2,7 GHz, do 4,75 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB (ni dostopno strankam / nadgradljivo)) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 15.6" WLED 1920 x 1080 / Full HD @ 60 Hz |
| Grafika | AMD Radeon 680M |
| Tipkovnica | bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Baterija | 3-celična |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0 |
| Barva | Turbo srebro |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,98 cm x 23,6 cm x 1,57 cm |
| Teža | 1,66 kg |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Adriatic regija |
| Prodajni program proizvajalca | HP Smart Buy |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - Rezervni deli in delo - 1 leto Omejena garancija - baterije - 1 leto |
| Storitve v paketu | HP-jev 3-letni servis samo za prevzem in vračilo prenosnega računalnika |















