HP Envy 17-da0000nm U7 155H 17.3i 32GB
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 43,9 cm (17,3”) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Da |
| RAM | 32GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik HP, model: HP Envy 17-da0000nm U7 155H 17.3i 32GB podjetja HP, spada v kategorijo: Osebni HP prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo ekrana 43,9 cm (17,3”), in ločljivostjo 1920 X 1080 pikslov skupaj z grafično kartico, ki je .
HP laptop za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosnik HP ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 32GB.
Prenosni računalniki HP, ki imajo več rama in hiter procesor bodo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi prenosnik HP namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam prenosni računalnik HP ponuja prostor na disku v velikosti kar . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi prenosni računalniki HP imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | HP ENVY Laptop 17-da0000nm - AI Ready - 17.3" - Intel Core Ultra 7 - 155H - 32 GB RAM - 1 TB SSD - bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski |
| Vrsta izdelka | Prenosnik – pripravljen na umetno inteligenco |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 (serija 1) - 155H do 4,8 GHz / 24 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB (uporabniku ni dostopno / nadgradljivo)) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 17,3" zaslon na dotik 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | Grafika Intel Arc |
| Vhodna naprava | Imagepad |
| Tipkovnica | bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Baterija | 6-celična - do 16,5 ure |
| Funkcije | Merilnik pospeška, IR termični senzor |
| Barva | Ledeniško srebro |
| Dimenzije (WxDxH) | 39,6 cm x 25,86 cm x 1,99 cm |
| Teža | 2,5 kg |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Adriatic regija |
| Okoljski standardi | EPEAT Gold, upravičen do oznake ENERGY STAR, EPEAT Climate+ |
| Ogljični odtis | 200 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - Rezervni deli in delo - 1 leto |















