HP PB 465 G11 R7 7735U 16i 16/512GB
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik HP PROBOOK je ustvarjen za poslovno uporabo.
Rišite, kreirajte in navidujte z trpežnimi prenosniki HP Probook. Gre za najbolj prodajni poslovni prenosnik na svetu. HP Probook 450 in HP Probook 470 so zasnovani na Intel Platformi. Večina HP Probook prenosnikov ima na sebi Windows Professional in so namenjeni zahtevni uporabi v večjih podjetjih, ki si želijo cenovno dostopen a zmogljiv prenosnik za vsakdanjo rabo. Prenosni računalnik HP Probook ima v sebi nameščen procesor AMD Ryzen 7 iz najnovejših serij, namenjeni temu da omogočajo nenaporno delo brez električnih izpadov zahvaljujoč dovršeni bateriji z dolgo življensko dobo. Prenosnik HP Probook ima ojačano ohišje ter prijetno tipkovnico odporno tudi proti razlitju. Na zaslon dimenzij boste videli kristalno jasno sliko zahvaljujoč izjemno visoki resoluciji 1920 X 1200. Uživali boste tudi v multimediji z vrhunskim HP Probook zvočnim sistemom DTS z dvema zvočnikoma, datoteke pa bodo shranjene na zasneljivem disku velikosti . Možnosti povezav bo za vse vaše naprave več kot dovolj, inženirji pa so izboljšali tudi sprejem Wi-Fi signala.
Vsi HP PROBOOK prenosni računalniki imajo poskrbljeno za dobro varnost vaših podatkov, poboljšali pa so tudi odpornost tipkovnice proti politju. Priporočamo najnovejši procesor Intel 12-te generacije HP Probook 450 g9 ali HP Probook 470 g9, oziroma HP Probook 450 g8 ali HP Probook 450 g8 z 11-to generacijo Intel procesorja.
Kako ločiti prenosni računalnik HP Probook po generacijah? HP Probook 450 g7 je nadomestila novejša serija HP Probook 450 g8, najnovejša serija, ki je na voljo pa je HP Probook 450 g9 in podobjo je na modelih HP Probook 470, najnovejši model ima končnico HP Probook 470 G9.
Podroben opis
| Opis izdelka | Prenosni računalnik HP ProBook 465 G11 - 16" - AMD Ryzen 7 - 7735U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - bosanski/hrvaški/črnogorski/slovenski/srbski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina / srbščina |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7735U / 2,7 GHz, do 4,75 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" WLED 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | AMD Radeon 680M |
| Vhodna naprava | ClickPad |
| Tipkovnica | bosanščina/hrvaščina/črnogorščina/slovenščina/srbščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Baterija | 3-celična |
| Funkcije | Senzor dvorane, HP Tamper Lock, termični senzor |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja TPM 2.0, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Pike srebro |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,94 cm x 25,1 cm x 1,7 cm |
| Teža | 1,74 kg |
| Lokalizacija | Jezik: angleščina / regija: Adriatic regija |
| Okoljski standardi | Prenosni računalniki s certifikatom TCO 9, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - Rezervni deli in delo - 1 leto Omejena garancija - baterije - 1 leto |

