IIYAMA ProLite XUB2763QSU-B1 68,5cm (27") QHD IPS 100Hz HDMI/DP zvočniki monitor
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | XUB2763QSU-B1 |
| EAN koda | 4948570124282 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 2560 x 1440 |
| Diagonala zaslona: | 27", 68.5cm |
| Tip matrike: | IPS LED, nesvetleč |
| Velikost točke: | 0.233mm |
| Kontrast: | 1500:1 (80M:1) |
| Svetilnost: | 350 cd/m² |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 2ms |
| Frekvenca: | 100Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 1x HDMI, 1x DP, 2x USB 3,2 Gen 1 , za slušalke |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | 150mm po višini, PIVOT, zasuk, nagib |
| Poraba energije: | 14 W običajno, 0,5 W v stanju pripravljenosti, 0,3 W v izklopljenem stanju |
| Energijski razred: | B |
| EPREL Št.: | 2060649 |
| Napajalnik: | AC 100 - 240V, 50/60Hz |
| Dodatno: | Blue light reducer Flicker free Adaptive Sync VESA 100 x 100mm |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 6,3 kg |
| Dimenzije: | 613,5 x 397,5 (547) x 209,5mm |
| Vsebina paketa: | kabli: napajanje, USB, HDMI, DP |
| Garancija | 36 mesecev |











