IIYAMA Red Eagle G-master GCB3481WQSU-B1 86,4cm (34") UWQHD VA 180Hz DP/HDMI FreeSync zvočniki ukrivljen gaming monitor
Tehnične podrobnosti
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | GCB3481WQSU-B1 |
| EAN koda | 4948570124251 |
| Proizvajalec | IIYAMA |
| Ločljivost: | 3440 x 1440 pri 180 Hz |
| Diagonala zaslona: | 86,4 cm (34") |
| Tip matrike: | VA LED |
| Velikost točke: | 232 mm |
| Kontrast: | 4000:1; advanced: 80M:1 |
| Svetilnost: | 500 cd/m2 |
| Vidni kot: | vodoravno/navpično: 178°/178°, desno/levo: 89°/89°, gor/dol: 89°/89° |
| Odzivni čas: | 0,3 ms |
| Frekvenca: | 180Hz |
| Priklop kartice/adapterja: | 2x HDMI, 2x DisplayPort, 2x USB 2.0 |
| Vgrajeni zvočniki: | 2x 2W |
| Prilagodljivost | po višini, nagib, VESA |
| Poraba energije: | 54 W |
| Energijski razred: | G |
| EPREL Št.: | 1946425 |
| Barva: | črna |
| Masa (neto): | 6,7 kg (brez stojala) |
| Dimenzije: (SxVxG) | 809,5 x 435 (585) x 290 mm |
| Vsebina paketa: | kabli: napajalni (1,8m), USB (1,8m), HDMI (1,8m), DP |
| Garancija | 36 mesecev |













