NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, miniITX |
| Višina hladilnika (mm) | 150 |
| Vrsta ohišja | Tower |
Elegantno ohišje INTER-TECH C-3 Saphir RGB okno gaming ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. S kvalitetno izdelavo daje videz prefinjenosti, notranjost pa nudi številne funkcionalnosti za lažjo sestavo. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter splošno vzdržljivost.
| Proizvajalčeva koda | 88881300 |
| EAN koda | 4260455643375 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, Micro-ATX, ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 3 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | Spredaj: 1x USB 3.0 2x USB 2.0 Mikrofon, slušalke |
| Napajalnik: | brez, PSU tunel, možnost vgradnje 2x 120 mm |
| Ventilator: | Spredaj: možnost vgradnje 2x 120 mm Zadaj: priložen 1x 120 mm (serial, RGB, 6-pin konektor) Zgoraj: možnost vgradnje 1x 120 ali 1x 140 mm |
| Največja kompatibilnost: | Največja dolžina grafične kartice: 345 mm Največja višina procesorskega hladilnika: 150 mm |
| Dimenzije v mm: | 450 x 205 x 435 mm (V x Š x D) |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 4,66 kg |
| Vsebina paketa: | Set vijakov, zvočnik |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)