INTER-TECH H-606 micro ATX črno ohišje
| Šifra (ID): | 104999 |
| Šifra proizvajalca: | 88881311 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 29.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | MicroATX |
| Višina hladilnika (mm) | 150 |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
INTER-TECH H-606 micro ATX črno ohišje je ohišje atraktivnega videza, ki izgleda dobro v vsakem okolju. Pri izdelavi je upoštevan vsak detajl, kar se odraža v vseh aspektih gradnje sistema. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter hkrati nudi dolgo življensko dobo naprave.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88881311 |
| EAN koda | 4260455643788 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | Micro ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | Micro-ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 4 |
| Priključki: | 2x USB 3.0 mikrofon, slušalke |
| Napajalnik: | brez |
| Ventilator: | Spredaj: Zadaj: |
| Največja kompatibilnost: | Največja višina procesorskega hladilnika: 150 mm |
| Dimenzije v mm: | 405 x 190 x 390 mm (V x Š x D) |
| Barva: | črna |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 3,75 kg |
| Vsebina paketa: | Set vijakov Nosilec grafične kartice Vezice za kable 2x |









