INTER-TECH IPC 4F28 rack industrijsko mining ohišje
| Šifra (ID): | 105872 |
| Šifra proizvajalca: | 88887352 |
| Proizvajalec: | INTER-TECH |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Kontaktirajte nas in preverili bomo dobavljivost
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | MiniITX |
| Vrsta ohišja | Rack |
Opis izdelka
Stilsko dovršeno ohišje INTER-TECH IPC 4F28 rack industrijsko mining ohišje je odlična izbira za gradnjo sistema. Izpiljeni detajli tako zunaj kot znotraj tvorijo prefinjeno celoto, ki zagotavlja edinstveno izkušnjo pri gradnji sistema. Omogoča vgradnjo hladilnih rešitev različnih tipov in velikosti, uporabniku prijazna zasnova pa omogoča večjo razširljivost. Kovinska zasnova je trpežna, kar se kaže v večji varnosti komponent ter splošno vzdržljivost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 88887352 |
| EAN koda | 4260455647182 |
| Proizvajalec | INTER-TECH |
| Tip ohišja: | 4U Rack |
| Podpora za matične plošče: | Mini-ITX, ATX, E-ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 28 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 4 / 6 |
| Priključki: | Spredaj: 1x USB 3.0 |
| Napajalnik: | 6x 120 mm ventilatorjev spredaj in na srednji plošči |
| Ventilator: | MOŽNOST NAMESTITVE VENTILATORJA Spredaj 3x 120 mm (serijski, priključek Molex) Notranjost 3x 120 mm (serijski, priključek Molex) Zadaj 2x 80 mm (po izbiri) |
| Dimenzije v mm: | 178 x 482 x 688 mm |
| Barva: | črna |
| Dodatno: | Krmiljenje Gumb za vklop Gumb za ponastavitev LED dioda za napajanje Aktivnost trdega diska |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 13.2 kg |









