KINGSTON Canvas Go! Plus SD 64GB Class10 UHS-I U3, V30, 4K UHD SDG4/64GB spominska kartica
| Šifra (ID): | 106744 |
| Šifra proizvajalca: | SDG4/64GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | Spominske kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 28.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 64GB |
| Vrsta zunanjega spomina | Spominska kartica |
| Vrsta kartice | SD |
Opis izdelka
KINGSTON Canvas Go! Plus SD 64GB Class10 UHS-I U3, V30, 4K UHD SDG4/64GB spominska kartica je kakovosten medij, ki bo poskrbel za zanesljivo shrambo vaših podatkov. Kartica je zelo trpežna, odporna je na prah ter visoke/nizke temperature. To pomeni da boste na njej podatke hranili brez skrbi. Omogoča hrambo podatkov do kapacitete 64GB ter zagotavlja visoke hitrosti zapisa ter branja.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | SDG4/64GB |
| EAN koda | 740617347678 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Tip spominske kartice: | SDXC |
| Standard: | Class 10 UHS-I U3 V30 |
| Kapaciteta: | 64GB |
| Hitrost branja: | do 200 MB/s |
| Garancija | 60 mesecev |



