KINGSTON Canvas Select Plus SD 512GB Class10 UHS-I SDS3/512GB spominska kartica
| Šifra (ID): | 106906 |
| Šifra proizvajalca: | SDS3/512GB |
| Proizvajalec: | KINGSTON |
| Kategorija: | Spominske kartice |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 29.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Kapaciteta kartice/ključa | 512GB |
| Vrsta zunanjega spomina | Spominska kartica |
| Vrsta kartice | SD |
Opis izdelka
KINGSTON Canvas Select Plus SD 512GB Class10 UHS-I SDS3/512GB spominska kartica je izvrsten medij za shranjevanje vaših slik, videoposnetkov, glasbe in ostalih podatkov. Spominska kartica brez težav prenaša vibracije in udarce, odporna pa je tudi proti okoljskim vplivom. Podatki na njej bodo takoj zmeraj varni. Na njej je mogoče hraniti do 512GB podatkov, omogoča pa visoke hitrosti prenosa.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | SDS3/512GB |
| EAN koda | 740617348347 |
| Proizvajalec | KINGSTON |
| Tip spominske kartice: | SD |
| Standard: | Class 10 UHS-I U3 V30 |
| Kapaciteta: | 512GB |
| Hitrost branja: | do 150 MB/s |
| Garancija | 60 mesecev |





