LENOVO IdeaCentre AIO 27AKP10 27" (68,58cm) FHD AMD Ryzen 7 250 32GB 1TB F0JE0015SC Windows 11 Home tipkovnica + miška AIO računalnik
| Šifra (ID): | 108723 |
| Šifra proizvajalca: | F0JE0015SC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | All in one LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 24.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Stanje | NOVO - redni program |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | F0JE0015SC |
| EAN koda | 0199273255962 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits neodsevni, 99% sRGB, 3-side borderless, nizka modra svetloba |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Pomnilnik: | 2x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |
| Grafična kartica: | Integrirana AMD Radeon 780M |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| Čitalec kartic | brez |
| Priključki: | Zadaj: 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI-in 1.4 1x HDMI-out 2.1 TMDS 1x Ethernet (RJ-45) 1x napjalni konektor Levo 1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x slušalke / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Spletna kamera | 5.0MP |
| Zvočniki | 2x 3W HARMAN |
| Masa (neto): | 7,1 kg |
| Dimenzije: | 611,72 x 192 x 471,66 mm |
| Barva: | bela |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Tipkovnica | EOS brezžična tipkovnica, Clous siva, slovenska |
| Miška | EOS brezžična Cloud siva |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR® 8.0, ErP Lot 3/7, GREENGUARD, RoHS / WEEE / REACH, TUV Rheinland® Flicker Free, TUV Rheinland® Low Blue Light, TUV Rheinland® Ultra Low Noise |












