LENOVO IdeaPad 1 15ALC7 15,6" (39,62cm) FHD Ryzen 5 5500U 16GB 512GB WiFi6 (82R400HASC) prenosni računalnik
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Brez |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO IdeaPad je prenosnik za vsakdanjo rabo in sodi v srednji razred LENOVO prenosnikov. Najbolj prodajna modela iz serije IdeaPad sta Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 Prenosni računalnik model: LENOVO IdeaPad 1 15ALC7 15,6" (39,62cm) FHD Ryzen 5 5500U 16GB 512GB WiFi6 (82R400HASC) prenosni računalnik združuje veliko dovršenosti in zmogljivosti za nižjo ceno. Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad predstavlja učinkovit kompromis med izjemno zanesljivostjo in uspešno produktivnostjo. Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 sta idealna so za tiste, ki vedo kaj želijo, ampak ne potrebujejo najbolj naprednih funkcionalnosti. Izbrani model Lenovo IdeaPad poganja AMD Ryzen 5 procesor, ki vam bo omogočal hitro procesiranje zahtevnejših podatkov z delovnim pomnilnikom 16GB in z lahko opravljal vsa multimedijska opravila z grafiko ki je Integrirana. Pri Lenovo IdeaPad vas bo presenetil tudi zaslon, ki je zdaj še večji in meri 39,6 cm (15,6") z visoko ločljivostjo 1920 X 1080 vam ponuja neverjetno vizualno izkušnjo in napreden kvaliteten zvok brez da bi plačali več. Prenosni računalnik Lenovo deaPad omogoča hitro brskanje po spletu s podporo popularnih orodij, ki jih ob nakupu prejmete. Zabavali se boste z enostavnejšimi opravili in shranjevali vaše najljubše datoteke na trdi disk velikosti 512GB SSD. Priporočamo nakup Lenovo IdeaPad 3 ali malo višjo serijo Lenovo IdeaPad 5.
Prenosni računalnik IdeaPad ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite nadgraditi na 5 let nas pred nakupom obvestite. Predlagamo nakup antivirusnega programa, tako bo vaš prenosni računalnik varen pred digitalnimi napadi.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 82R400HASC |
| EAN koda | 197531295989 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits neodsevni |
| Procesor: | AMD Ryzen™ 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3) |
| Pomnilnik: | 8GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200 |
| trdi_disk | 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Grafična kartica: | Integrirana AMD Radeon grafika |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Čitalec kartic | SD čitalec kartic |
| Priključki: | 1x USB 2.0 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (podpira prenos podatkov) 1x HDMI® 1.4b 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x čitalec kartic 1x Power connector |
| Tipkovnica | neosvetljena, slovenska |
| Zvočniki | Stereo, 2x 1,5W, Dolby Audio |
| Spletna kamera | HD 720p z varnostno zaslonko |
| Baterija | integrirana 42 Wh |
| material | PC-ABS (zgoraj), PC-ABS (spodaj) |
| Barva: | siva (Cloud Grey) |
| Dimenzije: (SxVxG) | 360,2 x 236 x 17,9 mm |
| Masa (neto): | 1,61 kg |
| Operacijski sistem: | brez |
| Garancija | 24 mesecev |
| not_serija | IdeaPad |
| ima_polnilec | Da |
| min_moc_polnilca_w | 65 |
| max_moc_polnilca_w | 65 |
| podpira_USB_PD | Ne |
| Velikost zaslona: | 39,6 cm (15,6'') |
| tip_procesorja | AMD Ryzen 5 |
| pomnilnik_filter | 16GB |
| SSD: | 512GB |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon |
| Operacijski sistem: | Brez |







