LENOVO IdeaPad Slim 5 14AHP10 14" (35,56cm) WUXGA OLED Ryzen 7 8845HS 32GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik 83HV003KSC
| Šifra (ID): | 107259 |
| Šifra proizvajalca: | 83HV003KSC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 24.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO IdeaPad je prenosnik za vsakdanjo rabo in sodi v srednji razred LENOVO prenosnikov. Najbolj prodajna modela iz serije IdeaPad sta Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 Prenosnik model: LENOVO IdeaPad Slim 5 14AHP10 14" (35,56cm) WUXGA OLED Ryzen 7 8845HS 32GB 1TB Windows 11 Home prenosni računalnik 83HV003KSC združuje veliko popolnosti in zmogljivosti za nižjo ceno. Prenosni računalnik Lenovo IdeaPad predstavlja učinkovit kompromis med izjemno zanesljivostjo in uspešno produktivnostjo. Lenovo IdeaPad 3 in Lenovo IdeaPad 5 sta idealna so za tiste, ki vedo kaj želijo, ampak ne potrebujejo najbolj naprednih funkcionalnosti. Izbrani model Lenovo IdeaPad poganja AMD Ryzen 7 procesor, ki vam bo omogočal natančno procesiranje zahtevnejših podatkov z dinamičnim pomnilnikom 32GB in z lahko opravljal vsa multimedijska opravila z grafiko ki je Integrirana. Pri Lenovo IdeaPad vas bo presenetil tudi zaslon, ki je zdaj še večji in meri 35,6 cm (14,0") z visoko ločljivostjo vam ponuja neverjetno vizualno izkušnjo in napreden dovršen zvok brez da bi plačali več. Prenosni računalnik Lenovo deaPad omogoča hitro brskanje po spletu s podporo popularnih orodij, ki jih ob nakupu prejmete. Zabavali se boste z enostavnejšimi opravili in shranjevali vaše najljubše slike, posnetke in glasbo na trdi disk velikosti 1000GB SSD. Priporočamo nakup Lenovo IdeaPad 3 ali malo višjo serijo Lenovo IdeaPad 5.
Prenosni računalnik IdeaPad ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite nadgraditi na 5 let nas pred nakupom obvestite. Predlagamo nakup antivirusnega programa, tako bo vaš prenosni računalnik varen pred digitalnimi napadi.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83HV003KSC |
| EAN koda | 199273239078 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14" WUXGA (1920x1200) OLED 400nits Glossy, 100% DCI-P3, DisplayHDR True Black 500 |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 8845HS (8 jeder / 16 niti, 3,8/5,1GHz, 8MB L2 / 16MB L3), Ryzen AI, do 16 TOPS |
| Pomnilnik: | 32GB (2x 16GB SODIMM DDR5-5600), dual channel podpora, največ do 32 GB |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe |
| Grafična kartica: | integrirana AMD Radeon 780M |
| Mrežna kartica | samo brezžična povezava |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Čitalec kartic | microSD |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 2x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), z USB PD 3.0 in DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.1, do 4K/60Hz 1x slušalke / mikrofon (3.5mm) 1x microSD čiralec kartic |
| Tipkovnica | osvetljena slovenska |
| Kazalna naprava | Buttonless Mylar, podpira Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Zvočniki | 2W x2, optimizirano z Dolby Audio |
| Spletna kamera | FHD 1080p + IR z varnostno zaslonko, ToF senzor |
| Baterija | 60Wh |
| Material: | zgoraj: aluminij spodaj: aluminij |
| Barva: | siva |
| Dimenzije: | 313,4 x 222 x 16,9 mm |
| Masa (neto): | okoli 1,39 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home |
| Razširitvene reže: | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 (zasedena) 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 (prosta) |
| Dodatno: | Microsoft Pluton TPM 2.0 MIL-STD-810H military test passed TUV Rheinland Low Blue Light (strojno) TUV Rheinland Flicker Free |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | ENERGY STAR 9.0, EPEAT Gold Registered, ErP Lot 6/26, RoHS compliant |
| Vsebina paketa: | 65W USB-C (3-pin) napajalni adapter |
| Serija: | IdeaPad |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 65 |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 65 |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |











