LENOVO IP 5 Pro R7 16i 16/1TB W11H
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 2560 X 1600 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO IP 5 Pro R7 16i 16/1TB W11H blagovne znamke LENOVO, spada v kategorijo: Osebni LENOVO laptops.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo zaslona v dimenziji 40,6 cm (16,0"), in ločljivostjo 2560 X 1600 pik v povezavi z grafično kartico, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 1TB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo IdeaPad Pro 5 16AHP9 - AI Ready - 16" - AMD Ryzen 7 - 8845HS - 16 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Zvezek – pripravljen na umetno inteligenco |
| Operacijski sistem | Zmaga 11 Domov - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8845HS / 3,8 GHz, do 5,1 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Prostor trdega diska | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" 2560 x 1600 / 2.5K @ 120 Hz |
| Grafika | AMD Radeon 780M |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | Bluetooth 5.2, 802.11a / b / g / n / ac / ax (Wi-Fi 6E) |
| Baterija | Do 22,5 ure |
| Varnost | Varnostni čip Microsoft Pluton Trusted Platform Module (TPM 2.0) |
| Barva | Arktična siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,6 cm x 25,1 cm x 1,75 cm |
| Teža | 1,91 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Okoljski standardi | EPEAT Gold, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 300 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterije - 1 leto |







