LENOVO IP 5 Pro Ultra 7 155H 16i 16/1TB
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO IP 5 Pro Ultra 7 155H 16i 16/1TB podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Osebni LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v dimenziji 40,6 cm (16,0"), in resolucijo pikslov skupaj z grafično kartico, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
prenosnik LENOVO ima vgrajen trdi disk kapacitete 1TB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo IdeaPad Pro 5 16IMH9 - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 7 - 155H - Evo - 16 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Zvezek – pripravljen na umetno inteligenco |
| Operacijski sistem | Zmaga 11 Domov - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Platformna tehnologija | Intel Evo |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 (serija 1) - 155H / 1,4 GHz, do predpomnilnika 4,8 GHz / 24 MB |
| Delovni spomin | 16 GB LPDDR5X (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Prostor trdega diska | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" OLED 2048 x 1280 / 2K @ 120 Hz |
| Grafika | Grafika Intel Arc |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | Bluetooth 5.2, 802.11a / b / g / n / ac / ax (Wi-Fi 6E) |
| Baterija | Do 21,5 ure |
| Funkcije | Senzor dvorane |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0) |
| Barva | Arktična siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,6 cm x 25,1 cm x 1,75 cm |
| Teža | 1,91 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Okoljski standardi | EPEAT Gold, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 305 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterije - 1 leto |







