LENOVO IP R7 17i 16/512 DOS 2Y
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 16GB |
| Operacijski sistem | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO IP R7 17i 16/512 DOS 2Y blagovne znamke LENOVO, spada v kategorijo: Osebni LENOVO laptops.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo zaslona v velikosti , in ločljivostjo 1920 X 1080 točk v kombinaciji z grafiko, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo IdeaPad 3 17ABA7 - 17.3" - AMD Ryzen 7 - 5825U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik |
| Operacijski sistem | Brez operacijskega sistema |
| Procesor | AMD Ryzen 7 5825U / 2 GHz, do 4,5 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 16 GB DDR4 (1 x 8 GB + 8 GB (spajkano)) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 17.3" 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | AMD Radeon grafika |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.1 |
| Baterija | Do 13,9 ure |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0) |
| Barva | Arktična siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 39,9 cm x 27,4 cm x 1,99 cm |
| Teža | 2,04 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Ogljični odtis | 326 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterije - 1 leto |















