LENOVO IPS3 i5 15.6i 16/512 W11H 2y
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO IPS3 i5 15.6i 16/512 W11H 2y podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Osebni LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo zaslona v velikosti 39,6 cm (15,6"), in ločljivostjo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafično kartico, ki je Integrirana.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen Intel i5 procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam LENOVO prenosnik ponuja prostor na disku v velikosti kar . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAH8 - 15.6" - Intel Core i5 - 12450H - 16 GB RAM-a - 512 GB SSD - Slovenščina |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - 180-stopinjski tečaj |
| Operacijski sistem | Win 11 Home - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | Intel Core i5 (12. generacija) - 12450H / 2 GHz, do predpomnilnika 4, 4 GHz / 12 MB |
| Delovni spomin | 16 GB LPDDR5 (pod pogojem, da je pomnilnik spajkan) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - NVMe |
| Prikaz | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Grafika | Grafika Intel UHD |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0) |
| Barva | Arktična siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,93 cm x 23,5 cm x 1,79 cm |
| Teža | 1,62 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Okoljski standardi | EPEAT srebro, ki izpolnjuje pogoje za ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 231 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterije - 1 leto |







