LENOVO LOQ R7 15i 32/1TB W11H 2Y
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Diagonala zaslona | 39,6 cm (15,6") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 7 |
| RAM | 32GB |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO LOQ R7 15i 32/1TB W11H 2Y podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Osebni LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo ekrana v velikosti 39,6 cm (15,6"), in ločljivostjo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafiko, ki je NVIDIA GeForce.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen AMD Ryzen 7 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam LENOVO prenosni računalnik ponuja prostor na disku v velikosti kar . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo LOQ 15AHP10 - AI PC - 15,6" - AMD Ryzen 7 - 250 - 32 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Operacijski sistem | Win 11 Home - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | AMD Ryzen 7 250 / 3.3 GHz, do 5.1 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | AMD Ryzen AI - do 16 TOPS |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 15,6" 1920 x 1080 / Full HD @ 144 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050 / AMD Radeon 780M - do 440 TOPS |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Gaming | Da |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da (RGB) |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Baterija | Do 10,4 ure |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0) |
| Barva | Luna siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35.986 cm x 25.87 cm x 2.39 cm |
| Teža | 2,4 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Ogljični odtis | 344 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 2 leti - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterija - 1 leto - prevzem in vračilo |







