LENOVO TB 16 G7 U5 125U 16i 32/1T W11H
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TB 16 G7 U5 125U 16i 32/1T W11H blagovne znamke LENOVO, spada v kategorijo: Poslovni LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo ekrana 40,6 cm (16,0"), in resolucijo 1920 X 1200 pik v povezavi z grafično kartico, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
prenosnik LENOVO ima vgrajen trdi disk kapacitete . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkBook 16 G7 IML - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 5 - 125U - 32 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - AI Ready - 180-stopinjska zasnova tečajev |
| Operacijski sistem | Win 11 Home - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 (serija 1) - 125U / 1,3 GHz, do predpomnilnika 4,3 GHz / 12 MB |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - do 11 TOPS |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Intelova grafika |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Baterija | Do 16,73 ure |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Dvobarvna arktična siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,6 cm x 25,35 cm x 1,75 cm |
| Teža | 1,7 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška, Slovenija |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | Prenosni računalniki s certifikatom TCO 9, EPEAT Gold, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 246 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Podaljšana garancija - 3 leta - prevzem in vračilo |
| Storitve v paketu | 3 leta Lenovo kurir/nošenje |















