LENOVO TB 16p G6 U9 16i 3.2K 32/1 W11P
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TB 16p G6 U9 16i 3.2K 32/1 W11P podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Poslovni LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki vam nudi diagonalo zaslona v velikosti 40,6 cm (16,0"), in ločljivostjo pikslov skupaj z grafično kartico, ki je NVIDIA GeForce.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX - AI PC - 16" - Intel Core Ultra 9 - 275HX - 32 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosnik - AI PC |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | Intel Core Ultra 9 (serija 2) – 275HX / 2,2 GHz, do 5,4 GHz / 36 MB predpomnilnika |
| Nevronska procesorska enota (NPU) | Intel AI Boost - do 13 TOPS |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - NVMe |
| Prikaz | 16" 3200 x 2000 / 3.2K @ 165 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5060 / Intel Graphics - do 572 TOPS |
| Video pomnilnik | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Microsoft Copilot | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Baterija | Do 5,35 ure |
| Varnost | Varnostni čip modula zaupanja vredne platforme vdelane programske opreme (TPM 2.0), bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Luna siva |
| Dimenzije (WxDxH) | 35.46 cm x 25.62 cm x 1.79 cm |
| Teža | 2,1 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | TCO Certified, generacija 10, za prenosne računalnike, EPEAT Gold s certifikatom ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 293 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Podaljšana garancija - 1 leto - na kraju samem - odzivni čas: naslednji delovni dan |
| Storitve v paketu | 1 leto podpore Lenovo Premier |















