LENOVO TC M70q G5 i7 16/1TB W11P 3y
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TC M70q G5 i7 16/1TB W11P 3y blagovne znamke LENOVO, spada v kategorijo: LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo zaslona , in resolucijo točk v kombinaciji z grafiko, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen Intel i7 procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 1TB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkCentre M70q Gen 5 - majhen Core i7 i7-14700T 1.3 GHz - vPro Enterprise - 16 GB - SSD 1 TB - slovenski |
| Vrsta | Osebni računalnik - majhen |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo na lokaciji |
| Platformna tehnologija | Intel vPro Enterprise |
| Lokalizacija | Jezik: slovenščina, angleščina / regija: Slovenija |
| Procesor | Intel Core i7 (14. generacije) i7-14700T / 1,3 GHz (do 5,2 GHz, (20-jedrni) |
| Pomnilnik predpomnilnika | 33 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 33 MB |
| RAM | 16 GB (nameščen) / 64 GB (max) - DDR5 SDRAM |
| Trdi disk | SSD 1 TB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal šifriranje, NVM Express (NVMe) |
| Optično shranjevanje | Brez optičnega pogona |
| Grafični krmilnik | Intel UHD Graphics 770 Shared Video Memory (UMA) |
| Mreža | 1GbE, 802.11a, 802.11b / g / n, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Sistem za operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 17,9 cm x 18,29 cm x 3,65 cm |
| Teža | 1,25 kg |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | Namizja s certifikatom TCO 9, EPEAT srebro, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 253 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - na kraju samem Podaljšana garancija - 3 leta - na lokaciji |















