LENOVO TC neo 50q G4 i5 16/512 DOS 3y
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Operacijski sistem | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TC neo 50q G4 i5 16/512 DOS 3y podjetja LENOVO, spada v kategorijo: LENOVO laptops.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo zaslona , in resolucijo točk v kombinaciji z grafiko, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen Intel i5 procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za varno shranjevanje datotek vam je na voljo disk v velikosti 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 - majhen Core i5 13420H 2.1 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - slovenski |
| Vrsta | Osebni računalnik - majhen |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo na lokaciji |
| Lokalizacija | Jezik: slovenščina, angleščina / regija: Slovenija |
| Procesor | Intel Core i5 (13. generacije) 13420H / 2,1 GHz (do 4,6 GHz, (8-jedrni) |
| Pomnilnik predpomnilnika | 12 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 12 MB |
| RAM | 16 GB (nameščen) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Trdi disk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG Opal šifriranje 2, NVM Express (NVMe) |
| Optično shranjevanje | Brez optičnega pogona |
| Grafični krmilnik | Grafični video pomnilnik Intel UHD (UMA) |
| Mreža | 1GbE, 802.11a, 802.11b / g / n, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Sistem za operacijski sistem | Brez operacijskega sistema |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 17,9 cm x 18,29 cm x 3,65 cm |
| Teža | 1,11 kg |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | TCO certificirana namizja 9 |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - na kraju samem Podaljšana garancija - 3 leta - na lokaciji |











