LENOVO TP E14 G6 R5 14 32/1 W11P
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | AMD Ryzen 5 |
| RAM | 32GB |
| Grafika | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TP E14 G6 R5 14 32/1 W11P blagovne znamke LENOVO, spada v kategorijo: Poslovni LENOVO laptops.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 35,6 cm (14,0"), in resolucijo 1920 X 1200 pik v povezavi z grafično kartico, ki je Integrirana.
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen AMD Ryzen 5 procesor, ki je sposoben opraviti z vsemi vašimi opravili v kratkem času v kombinaciji z delovnim pomnilnikom kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
prenosnik LENOVO ima vgrajen trdi disk kapacitete . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 - 14" - AMD Ryzen 5 - 7535HS - 32 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - 180-stopinjski tečaj |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | AMD Ryzen 5 7535HS / 3,3 GHz, do 4,55 GHz / 16 MB predpomnilnika |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe |
| Prikaz | 14" 1920 x 1200 / WUXGA |
| Grafika | AMD Radeon 660M |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Varnost | Diskretni modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, bralnik prstnih odtisov |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,3 cm x 21,93 cm x 1,799 cm |
| Teža | 1,44 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | Prenosni računalniki s certifikatom TCO 9, EPEAT Gold, upravičeni do oznake ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Omejena garancija - baterija - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - na kraju samem |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo na lokaciji |











