LENOVO TP L16 G1 U5 125U 16i 32/1TB W11P
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 40,6 cm (16,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TP L16 G1 U5 125U 16i 32/1TB W11P blagovne znamke LENOVO, spada v kategorijo: Poslovni LENOVO laptops.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo monitorja 40,6 cm (16,0"), in resolucijo 1920 X 1200 pik v povezavi z grafiko, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
Za vaše datoteke je na voljo prostora v kapaciteti . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - AI Ready - 16" - Intel Core Ultra 5 - 125U - 32 GB RAM - 1 TB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - AI Ready - 180-stopinjska zasnova tečajev |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | Intel Core Ultra 5 (serija 1) - 125U / 1,3 GHz, do predpomnilnika 4,3 GHz / 12 MB |
| Delovni spomin | 32 GB DDR5 (2 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 1 TB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe |
| Prikaz | 16" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Intelova grafika |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Numerična tipkovnica | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Varnost | Diskretni modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, čitalnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 35,72 cm x 25,34 cm x 2,078 cm |
| Teža | 1,77 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | EPEAT Gold, kvalificiran za ENERGY STAR |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 1 leto - prevzem in vračilo Podaljšana garancija - 3 leta - na lokaciji |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo na lokaciji |







