LENOVO TP T14 G5 U7 155U 14i 16/512 W11P
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Diagonala zaslona | 35,6 cm (14,0") |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1200 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 16GB |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TP T14 G5 U7 155U 14i 16/512 W11P podjetja LENOVO, spada v kategorijo: Poslovni LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z dimenzijo zaslona 35,6 cm (14,0"), in resolucijo 1920 X 1200 pik v povezavi z grafično kartico, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen procesor, ki zadostuje za vsa vsakdanja opravila, kapaciteta delovnega pomnilnika pa znaša 16GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen trdi disk kapacitete . Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkPad T14 Gen 5 - AI Ready - 14" - Intel Core Ultra 7 - 155U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - slovenski |
| Vrsta izdelka | Prenosni računalnik - AI Ready - 180-stopinjska zasnova tečajev |
| Operacijski sistem | Win 11 Pro - hrvaščina / angleščina / slovenščina |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 (serija 1) - 155U / 1,7 GHz, do predpomnilnika 4,8 GHz / 12 MB |
| Delovni spomin | 16 GB DDR5 (1 x 16 GB) |
| Pomnilnik za shranjevanje | 512 GB SSD - TCG Opal šifriranje 2, NVMe |
| Prikaz | 14" 1920 x 1200 / WUXGA @ 60 Hz |
| Grafika | Intelova grafika |
| Vhodna naprava | TrackPoint, UltraNav |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Osvetlitev tipkovnice | Da |
| Integrirana spletna kamera | Da |
| Mreža | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3, gigabitni ethernet |
| Varnost | Diskretni modul zaupanja vredne platforme (TPM 2.0) Varnostni čip, čitalnik prstnih odtisov, čitalnik pametnih kartic |
| Barva | Črn |
| Dimenzije (WxDxH) | 31,59 cm x 22,37 cm x 1,77 cm |
| Teža | 1,38 kg |
| Lokalizacija | Regija: Hrvaška |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | TCO Certified, generacija 10, za prenosne računalnike, EPEAT Gold s certifikatom ENERGY STAR |
| Ogljični odtis | 192 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Osnovna garancija - 3 leta - prevzem in vračilo Osnovna garancija - baterije - 1 leto Podaljšana garancija - 3 leta - na kraju samem - odzivni čas: naslednji delovni dan |
| Storitve v paketu | 3 leta podpore Lenovo Premier |







