LENOVO TS P3 TWR i7 32/512 A400 W11P 3y
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i7 |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Opis izdelka
Prenosni računalnik LENOVO, model: LENOVO TS P3 TWR i7 32/512 A400 W11P 3y podjetja LENOVO, spada v kategorijo: LENOVO prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo ekrana , in ločljivostjo pikslov skupaj z grafično kartico, ki je .
Prenosnik LENOVO za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen Intel i7 procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga hiter delovni pomnilnik kapacitete 32GB.
Prenosni računalnik LENOVO, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi Lenovo prenosni račuanlnik namestite tudi anti virusni program in tako poskrbite za vašo digitalno varnost.
prenosni računalnik LENOVO ima vgrajen trdi disk kapacitete 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsi LENOVO prenosni računalniki imajo omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
| Opis izdelka | Lenovo ThinkStation P3 - stolp Core i7 i7-14700K 3.4 GHz - vPro Enterprise - 32 GB - SSD 512 GB - slovenski |
| Vrsta | Delovna postaja - stolp |
| Platformna tehnologija | Intel vPro Enterprise |
| Lokalizacija | Jezik: slovenščina, angleščina / regija: Slovenija |
| Procesor | 1 x Intel Core i7 (14. generacije) i7-14700K / 3,4 GHz (do 5,6 GHz, (20-jedrni) |
| Procesorska vtičnica | FCLGA1700 vtičnica |
| Pomnilnik predpomnilnika | 33 MB |
| Predpomnilnik na procesor | 33 MB |
| RAM | 32 GB (nameščen) / 128 GB (max) - DDR5 SDRAM - brez ECC |
| Krmilnik za shranjevanje | NVMe (SATA 6 Gb / s); SATA (PCI Express (NVMe)) |
| Trdi disk | SSD 512 GB - PCI Express 4.0 x4 - M.2 2280 - TCG šifriranje opal, NVM Express (NVMe), zmogljivost |
| Optično shranjevanje | Brez optičnega pogona |
| Bralnik kartic | Da |
| Konfiguracija več GPU | 1 enojna kartica GPU / integrirana GPU |
| Grafični krmilnik | NVIDIA RTX A400 / Intel UHD grafika 770 |
| Video pomnilnik | 4 GB |
| Mreža | 1GbE |
| Tipkovnica | Slovenščina |
| Moč | (50/60 Hz) |
| Sistem za operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Barva | Poslovna črna |
| Dimenzije (WxDxH) | 18 cm x 37 cm x 41,5 cm |
| Teža | 13,61 kg |
| Prodajni program proizvajalca | Lenovo TopSeller |
| Okoljski standardi | TCO certificirana namizja 9 |
| Ogljični odtis | 1311 kg emisij ogljika |
| Garancija proizvajalca | Omejena garancija - 3 leta - na kraju samem |















