Lenovo Yoga Pro 7 14AKP10 14,5" (36,83 cm) OLED 3K RYZEN AI 7 350 32GB 1TB SSD Windows 11 Home prenosni računalnik 83KG0006SC
| Šifra (ID): | 108581 |
| Šifra proizvajalca: | 83KG0006SC |
| Proizvajalec: | LENOVO |
| Kategorija: | Prenosniki LENOVO |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 24.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Zaslon na dotik | Ne |
| RAM | 32GB |
| Kapaciteta diska | 1000GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Home |
| Optična enota | Brez |
Opis izdelka
Prenosni računalnik oziroma tablični računalnik Thinkpad Yoga so konvertabilni poslovni hibridni prenosni računalniki primerni za najbolj zahtevne. Uporabljate ga lahko kot običajni prenosni računalnik, kot stojalo, lahko ga prepognete v obliko šotora ali pa kot moderno in praktično tablico, saj se prenosnik Thinkpad Yoga prilagaja vašim zahtevnostim. Prenosni računalnik model Lenovo Yoga Pro 7 14AKP10 14,5" (36,83 cm) OLED 3K RYZEN AI 7 350 32GB 1TB SSD Windows 11 Home prenosni računalnik 83KG0006SC se ponaša s tankim, lahkim in izjemno trpežnim ohišjem, ki bo zadovoljil tudi najbolj zahtevne. Procesorska moč Thinkpad Yoga nikoli ni bila bolj izpopolnjena, saj je vgrajen procesor , delovni pomnilnik v velikosti 32GB pa bo poskrbel, da boste upravljali tudi z večimi aplikacijami istočasno brez zatikanj. Lenovo Yoga bo vašo kreativnost in večopravilnost pri vsakdanjem delu dviginila na popolnoma novo raven z močno vgrajeno baterijo z dolgo življensko dobo in pametnimi Lenovo Yoga rešitvami, ki vas bodo očarale. Presenečeni boste tudi nad kristalno jasno sliko ki jo boste na svojem Lenovo ThinkPad Yoga zaslonu gledali v velikosti visoke ločljivosti in vgrajeno grafiko Integrirana. Prenosni računalnik je ime dobil po tem ker se pri jogi telo človeka prepogiba v vse smeri, kot je to pri izbranem Thinkpad Yoga modelu: Lenovo Yoga Pro 7 14AKP10 14,5" (36,83 cm) OLED 3K RYZEN AI 7 350 32GB 1TB SSD Windows 11 Home prenosni računalnik 83KG0006SC. Zabavali se boste ob hitrosti ki jo je zmožen za vas proizvesti ThinkPad Yoga, vaše najljubše podatke pa boste shranjevali na trdi disk velikosti 1000GB SSD.
Prenosni računalnik Lenovo ThinkPad Yoga ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite nadgraditi na 5 let nas pred nakupom obvestite
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | LENOVO |
| Proizvajalčeva koda | 83KG0006SC |
| EAN koda | 0198156554437 |
| Velikost in ločljivost zaslona: | 14.5" 3K (2944x1840) OLED 1000nits (peak) / 500nits svetleč, 100% DCI-P3, 90Hz, Eyesafe®, Dolby Vision®, DisplayHDR™ True Black 600, steklo, X-Rite®, PureSight Pro |
| Procesor: | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3), do 50 TOPS |
| Pomnilnik: | 32 GB Soldered LPDDR5x-8000 (ni nadgradljiv) |
| Kapaciteta diska: | 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | AMD Radeon 860M integrirana |
| Mrežna kartica | integrirana mrežna kartica |
| Brezžična mrežna oprema | Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Priključki: | 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1), vedno vklopljen 2x USB-C® (USB4® 40 Gbps), z USB PD 3.0 in DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, do 8K/60 Hz 1x kombinirani priključek za slušalke/mikrofon (3,5 mm) |
| Tipkovnica | osvetljena, slovenska |
| Kazalna naprava | Brezgumbna steklena površina z večdotičnim touchpadom, podpira Precision TouchPad (PTP), 80 x 135 mm (3,15 x 5,31 palca) |
| Zvočniki | 4 stereo zvočniki, 2W x2 (nizkotonec), 2W x2 (visokotonec), optimizirano z Dolby Atmos®, Smart Amplifier (AMP) |
| Spletna kamera | 5.0MP + IR z E-shutter |
| Baterija | 84Wh |
| Material: | aluminij zgornji in spodnji del |
| Barva: | modro zelena |
| Dimenzije: | 325.3 x 228.1 x 17.4 mm |
| Masa (neto): | 1,54 kg |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Home slovenski |
| Razširitvene reže: | 1x M.2 2242 PCle 4.0 x4 (zasedena) |
| Dodatno: | X-RITE tovarniška barvna kalibracija |
| Garancija | 24 mesecev |
| Certifikati: | Certifikat za ogljično nevtralnost, ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold registrirano, ErP Lot 6/26, Skladno z RoHS, Eyesafe® Certified 2.0, TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution) |
| Vsebina paketa: | Napajalni adapter 100W USB-C Slim |
| Serija: | Yoga |
| Ima polnilec: | Da |
| Minimalna moč polnilca (W):: | 100W |
| Maksimalna moč polnilca (W): | 100W |
| Podpira USB Power Delivery: | Da |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |











