PCPLUS School i5 12400 16GB 512GB SSD Windows 11 PRO EDU (samo za izobraževalne ustanove) namizni računalnik
| Šifra (ID): | 105952 |
| Šifra proizvajalca: | 144721 |
| Proizvajalec: | PCPLUS |
| Kategorija: | Računalniki |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 27.04.2026
Tehnične podrobnosti
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | Integrirana |
| Opis grafike | Integrirana |
| Operacijski sistem | Windows 11 Professional |
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalec | PCPLUS |
| Proizvajalčeva koda | 144721 |
| EAN koda | 3830082172053 |
| Procesor: | Intel Core i5-12400 2,5 / 4,4GHz 16MB LGA1700 |
| Osnovna plošča: | ASUS PRIME H610M-E D4 CSM |
| Pomnilnik: | 16GB 3200 DDR4 |
| Kapaciteta diska: | SSD 512GB M.2 PCIe3.0 NVMe |
| Optična enota: | brez |
| Grafična kartica: | Intel UHD Graphics 730 |
| Zvočniki | brez |
| Priključki: | Matična pošča zadaj:
|
| Napajalnik: | 400W |
| Ohišje | micro ATX |
| Operacijski sistem: | Windows 11 Pro EDU |
| Certifikati: | CE, 80Plus Bronze |
| Garancija | 24 mesecev, možnost podaljšanja na 36 mesecev |
| Dimenzije: | 355 x 180 x 365 mm |
| Trdi disk HDD: | brez (samo SSD) |









