PRENOSNIK ASUS X515JF-WB513T i5 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / Windows (srebrn)
| Šifra (ID): | 68303 |
| Šifra proizvajalca: | 90NB0SW2-M01890LAG |
| Proizvajalec: | ASUS |
| Kategorija: | Prenosni računalniki |
| Stanje: | Novo |
| Garancija: | 2 leti |
Tehnične podrobnosti
| Tip prenosnika | Osebni |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Procesor | Intel i5 |
| RAM | 8GB |
| SSD | Da |
| Kapaciteta diska | 512GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Opis grafike | NVidia GeForce MX130, 2GB GDDR5 |
| Operacijski sistem | Windows 10 |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | SLO tipkovnica |
| Stanje | NOVO - redni program |
Opis izdelka
Prenosni računalnik ASUS, model: PRENOSNIK ASUS X515JF-WB513T i5 / 8GB / 512GB SSD / 15,6" FHD / Windows (srebrn) blagovne znamke ASUS, spada v kategorijo: Osebni ASUS prenosni računalniki.
Proizvajalec nam z izbranim modelom predstavlja prenosni računalnik, ki se lahko pohvali z velikostjo monitorja , in ločljivostjo 1920 X 1080 pik v povezavi z grafično kartico, ki je NVIDIA GeForce.
ASUS prenosnik za svoje nemoteno delovanje potrebuje tako procesor kot ram. Izbrani ASUS prenosni računalnik ima vgrajen Intel i5 procesor, ki lahko z vsemi vašimi opravili opravi z lahkoto, pri čemer mu pomaga bliskovni delovni pomnilnik kapacitete 8GB.
Prenosni računalnik ASUS, ki ima več rama in hiter procesor bo lažje kos zahtevnejšim nalogam. Priporočamo da pred uporabo na vaš novi ASUS laptop namestite tudi anti virusni program in poskrbite za svojo digitalno varnost.
Da bo prostora za vaše datoteke vedno dovolj, vam ASUS prenosni računalnik ponuja prostor na disku v velikosti kar 512GB SSD. Prenosni računalniki lahko uporabljajo tudi zunanje diske.
Vsak prenosni računalnik ASUS ima omejeno garancijo, v kolikor jo želite podaljšati na 5 let nas pred nakupom obvezno kontaktirajte.
Podroben opis
Procesor Intel Core i5-1035G1 1.0 GHz (do 3.6GHz, 6MB predpomnilnika)
Zaslon 39,6 cm (15,6") FHD IPS (1920x1080, 16:9), nebleščeč
Pomnilnik 8GB, 512B SSD disk
Grafična kartica nVidia GeForce MX130, 2GB GDDR5
Operacijski sistem Windows 10
Podrobneje:
- DDR4 SO-DIMM (4GB na osnovni plošči + 4GB v reži)
- vgrajen zvočnik, mikrofon, VGA spletna kamera
- Wi-Fi 5(802.11ac) + Bluetooth 4.1
- touch drsna ploščica, numerična tipkovnica
- ohišje srebrne barve
Vmesniki:
- 2x USB 2.0 Type-A
- 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
- 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
- 1x HDMI 1.4
- 1x 3.5mm Combo Audio
Baterija: 2-celična, 37 Whrs, Li-Ion
Dimenzije: 36.02 x 23.49 x 1.99 ~ 1.99 cm
Teža: 1,80 kg





