NA BLAGAJNO
Brezplačna dostava za nakup nad 300 €
| Vrsta zaslona | LCD |
| Tehnologija zaslona | TFT Active Matrix |
| Dolžina diagonale | 50" |
| Gledljiva dolžina diagonale | 50" |
| Vrsta frekvenc | Dot Pitch |
| Razpon frekvenc | 0.2883 mm |
| Najvišja ločljivost | 3840 x 2160 |
| Najvišja frekvenca osveževanja pri najvišji ločljivosti | 60 Hz |
| Značilnosti zaslona | UHD HDR |
| TV sprejemnik | Da |
| Digitalni TV standard | DVB-T2 DVB-C |
| Vrsta oblike zvočnika | Integrirano |
| Vrsta avdio izhoda | Stereo |
| Izhodna moč na kanal | 10 W |
| Izhodna moč | 20 W |
| LAN | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| HDMI | 4 (HDMI (Tip A)) |
| Vrsta napajalnika | Napajanje |
| Poraba energije pri delovanju | 70 kW |
| Možnost namestitve | Namizni |
| Barva | Črna |
| Garancija v Sloveniji | Da |
| Trajanje garancije (meseci) | 24 mesecev |
| Pogoji za uveljavljanje garancije | Serijska številka |
| Dolžina paketa (mm) | 120 mm |
| Širina paketa (mm) | 1236 mm |
| Višina paketa (mm) | 766 mm |
| Bruto teža paketa (kg) | 11.1 kg |
| Neto teža (kg) | 9.2 kg |
| Število kosov v paketu | 1 |
| Bruto teža škatle (kg) | 11.1 kg |
| Neto teža kartona maloprodajne embalaže | 1.62 kg |
| Neto teža plastike maloprodajne embalaže | 0.29 kg |
| Paketov v škatli | 1 |
| Vrsta pakiranja | Škatla |
| Koda EAN | 5999862053512 |
Prijavite se in prejemajte novice o novostih in ugodnostih iz naše ponudbe.
Z oddajo tega obrazca se strinjate z našimi pogoji. (POGOJI)