ANTEC Flux midi-ATX okno leseno črno/rjavo gaming ohišje
| Šifra (ID): | 101260 |
| Šifra proizvajalca: | 0-761345-10133-2 |
| Proizvajalec: | ANTEC |
| Kategorija: | Ohišja |
| Stanje: | Novo |
Predvidena dostava na vaš naslov: 25.05.2026
Tehnične podrobnosti
| Podpora za matične plošče | ATX, microATX, eATX |
| Višina hladilnika (mm) | 180 |
| Vrsta ohišja | Tower |
Opis izdelka
Elegantno ohišje ANTEC Flux midi-ATX okno leseno črno/rjavo gaming ohišje nudi vsestransko rešitev za vgradnjo komponent. S kvalitetno izdelavo daje videz prefinjenosti, notranjost pa nudi številne funkcionalnosti za lažjo sestavo. Notranjost se ponaša z veliko prostora in obenem omogoča vgradnjo različnih hladilnih sistemov. Odporno ohišje, ki je narejeno iz izvrstne kovine, skrbi za varnost vgrajenih komponent ter celovito robustnost.
Podroben opis
Podrobno o izdelku:
| Proizvajalčeva koda | 0-761345-10133-2 |
| EAN koda | 0761345101332 |
| Proizvajalec | ANTEC |
| Tip ohišja: | Midi ATX tower |
| Podpora za matične plošče: | ITX, Micro-ATX, ATX, E-ATX |
| Notranja vgradna mesta 8,89cm (3,5"): | 2/2 |
| Notranja vgradna mesta 6,35cm (2,5"): | 1 |
| Število razširitvenih mest: | 7 |
| Priključki: | 2x USB 3.0, 1x USB Type-C 10Gbps, Slušalke/Mikrofon Combo Jack |
| Ventilator: | Spredaj: 3x 120 / 3x 140 mm Vodno hlajenje: |
| Največja kompatibilnost: | največja dolžina grafične kartice: 408 mm največja višina procesorskega hladilnika: 180 mm največja dolžina napajalnika: 235 mm (s kabli, brez HDD) |
| Dimenzije v mm: | 484 x 239 x 502 mm |
| Barva: | črna/rjava |
| Garancija | 24 mesecev |
| Masa (neto): | 9,27 kg |















